-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки та випробування запобіжних клапанів
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008626-a
Завершена
28 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3a6da58f59046e0921dbf07934becef
Внутрішній номер закупівлі:
30297315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008626-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Альона Ігорівна +380472635830 tender.alena.ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
28 620.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перевірка та випробування клапану ДУ 5
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
18036, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
На карті
Перевірка та випробування клапану ДУ 10
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
18036, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
На карті
Перевірка та випробування клапану ДУ 15
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
18036, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
На карті
Перевірка та випробування клапану ДУ 40
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
18036, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
На карті
Перевірка та випробування клапану ДУ 50
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
18036, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ТЕПЛОТЕХМОНТАЖСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
36196328
-
Контактна особа:
Притула Володимир Миколайович +380673056169
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Нижня Горова 30
Ціна пропозиції
28 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d27d4a6b7eb042289e115dfc1f0ca0e3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-008626-a-a1
Постачальник:
ПП ТЕПЛОТЕХМОНТАЖСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
36196328
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Нижня Горова 30
Номер договору:
355
Сума договору:
28 620.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний