-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-002807-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261667
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25948042ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брендована інформаційна та рекламна продукція- ID: UA-2026-09-02-002800-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261665
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним п...×-
код ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (візок Mistral Moboxx (34911100-7 Ручні візки))
- ID: UA-2026-09-02-002729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261664
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБЕШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982927ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл (Propofol)
- ID: UA-2026-09-02-002783-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261663
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги у свері професійної підготовки- ID: UA-2026-09-02-002795-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261662
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 34742711ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ричаг перекл. передач КПП МТЗ;Ричаг поворотний навіски МТЗ лів. Укр.;Шпилька кол. 2ПТС-4 п...×-
Ричаг перекл. передач КПП МТЗ;Ричаг поворотний навіски МТЗ лів. Укр.;Шпилька кол. 2ПТС-4 права;Шплінт пружин. д.4;Шплінт пружинний
- ID: UA-2026-09-02-002791-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261661
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:%2015:37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар- ID: UA-2026-09-02-002780-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261660
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТУРІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43320994ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання папок картонних для Подільського районного суду міста Кропивницького код дк 021:...×-
Придбання папок картонних для Подільського районного суду міста Кропивницького код дк 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
- ID: UA-2026-09-02-002786-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261659
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-02-002779-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261658
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів та супутні товари- ID: UA-2026-09-02-002717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261657
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо підтримання експлуатаційної придатності та ремонту СПЗ, надалі проведення ПО...×-
Послуги щодо підтримання експлуатаційної придатності та ремонту СПЗ, надалі проведення ПО системи
- ID: UA-2026-09-02-002797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261656
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «...×-
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
- ID: UA-2026-09-02-002787-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261655
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради" ЄДРПОУ: 03328327ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна- ID: UA-2026-09-02-002790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261654
Кривоозерська селищна рада ЄДРПОУ: 04375458ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської р...×-
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-09-02-002784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261653
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи ( «Послуги з поточного ремонту читальної зали нежитлов...×-
Інші завершальні будівельні роботи ( «Послуги з поточного ремонту читальної зали нежитлового приміщення бібліотеки-філії №3 НПБ за адресою: вул. Амосова академіка, буд.4.,м.Нововолинськ,Волинська обл.» )
- ID: UA-2026-09-02-002771-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261652
НОВОВОЛИНСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЄДРПОУ: 36431638ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -