-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали системи опалення- ID: UA-2026-09-05-000434-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303345
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельної крупяної промисловості (Крупа гречка, геркулес, кукурудзяна, ячка...×-
Продукція борошномельної крупяної промисловості (Крупа гречка, геркулес, кукурудзяна, ячка, рис, пшенична, пшоно)
- ID: UA-2026-09-05-000433-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303344
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-05-000431-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303343
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо початку періоду залишилося 16 хвилин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Формений одяг- взуття ( кросівки)- ID: UA-2026-09-05-000432-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303342
ГФ «СБ-АЛЬФА» ЄДРПОУ: 36449713ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ сту...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-05-000430-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303341
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03871735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок- ID: UA-2026-09-05-000429-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303340
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб вищого ґатунку- ID: UA-2026-09-05-000428-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303339
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-05-000427-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303338
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна батарея 4S1P 11 000 mAh Solid State спеціального призначення- ID: UA-2026-09-05-000424-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303337
Військова частина А0216 ЄДРПОУ: 26622472ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-09-05-000419-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303336
Військова частина А4745 ЄДРПОУ: 26638289ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт БФП Canon (50310000-1) Заправка картріджа тонером (50310000-1) Вал магнітний New To...×-
Ремонт БФП Canon (50310000-1) Заправка картріджа тонером (50310000-1) Вал магнітний New Tone для HP LJ Pro M102/M130 (50310000-1) Чіп EVERPRINT драм-картриджа для Canon 051 23K (50310000-1) код за ДК 021:2015:50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-09-05-000426-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303335
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983134ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована 1 л (920 гр)- ID: UA-2026-09-05-000425-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303334
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне вагове; Крупа пшенична вагова; Крупа вівсяна вагова; Крупа гречана вагова...×-
Борошно пшеничне вагове; Крупа пшенична вагова; Крупа вівсяна вагова; Крупа гречана вагова; Крупа кукурудзяна вагова; Крупа перлова вагова; Крупа пшенична вагова; Крупа ячна вагова; Крупа пшоняна вагова; Крупа рисова вагова
- ID: UA-2026-09-05-000423-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303333
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №5 "Калинка" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 31008188ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач , бездротова мишка- ID: UA-2026-09-05-000422-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303332
Високопільська селищна рада ЄДРПОУ: 26555391ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Унітази- ID: UA-2026-09-05-000421-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303331
Війкова частина А4698 ЄДРПОУ: 26637396ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 15:00)
-