-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проекційний екран на тринозі 2Е 112- ID: UA-2026-09-03-000641-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274077
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екраниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопортрети загиблих захисників- ID: UA-2026-09-03-000642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274076
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Тростянецької селищної ради ЄДРПОУ: 43942574ДК 021:2015: 22315000-1 ФотографіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції (в асортименті) та сіль йодована- ID: UA-2026-09-03-000638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274074
Нетішинська гімназія "Ерудит" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 21340148ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання килимка гумового.- ID: UA-2026-09-03-000636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274072
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44- ID: UA-2026-09-03-000637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274071
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадськог...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
- ID: UA-2026-09-03-000635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274070
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38339071ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливний фільтр MANN W920/21 (2101-2107)- ID: UA-2026-09-03-000632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274069
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке 5л крем з бальзамом- ID: UA-2026-09-03-000620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274066
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка для ламінування- ID: UA-2026-09-03-000623-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274063
Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04414313ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пам'ятна адреса- ID: UA-2026-09-03-000624-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274061
Відділ культури та туризму Бессарабської селищної ради ЄДРПОУ: 43978705ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобільних транспортних засобі...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобільних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-000631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274057
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області ЄДРПОУ: 44154366ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пульт контролю роботи автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'...×-
Пульт контролю роботи автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
- ID: UA-2026-09-03-000622-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274056
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва- ID: UA-2026-09-03-000625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274055
ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Навчання з охорони праці" Код ДК 021:2015 80550000-4 "Послуги з професійно...×-
"Навчання з охорони праці" Код ДК 021:2015 80550000-4 "Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки"
- ID: UA-2026-09-03-000618-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274054
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупи в асортименті- ID: UA-2026-09-03-000619-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274053
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-