-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-013462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302128
військова частина А1915 ЄДРПОУ: 08113718ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-013456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302126
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-013460-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302125
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-04-013458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302124
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302123
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013457-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302122
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (ТО-4000) техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажу...×-
Технічне обслуговування (ТО-4000) техніки спеціального призначення - екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER VIN JCB3CX4TТР3204519
- ID: UA-2026-09-04-011757-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302121
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-013455-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302117
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту вимощенн...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту вимощення житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Марсельська, 36, код ДК 021: 2015 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-04-013451-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302116
ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303235ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги організації харчування учнів- ID: UA-2026-09-04-013450-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302115
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22385957ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-013444-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302113
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №30 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22771459ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор)- ID: UA-2026-09-04-013448-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302112
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ЄДРПОУ: 03565688ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-013447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302111
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №30 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22771459ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (рушники)- ID: UA-2026-09-04-013445-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302110
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ЗОЛОТА РИБКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33502082ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-04-013446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302109
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995315ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -