• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги організації харчування учнів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:00)

2 158 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
36
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 277535a230dd4ed99911524cede91c17
Внутрішній номер закупівлі: 30302115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013450-a   
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: ЛУЦИШИН МАР′ЯНА ІВАНІВНА 380680540335 maryanalutsyshyn777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 158 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 18:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 18:33 - 20.09.2026 20:00
Період оскарження: 04.09.2026 18:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:07

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴105 600.00 Лот 1. Послуга організації харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І ступеня с.Слохині
  • Лот №2 ₴475 200.00 Лот 2. Послуги організації харчування учнів 1-4 класів ОЗЗСО І-ІІІ ступенів м.Хирів
  • Лот №3 ₴1 577 600.00 Лот 3. Послуги організації харчування учнів 5-11 класів ОЗЗСО І-ІІІ ступенів м.Хирів