• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор)

Завершена

26 820.00 UAH з ПДВ
Номер: 6d749f06869b461aafe7cf61334bb303
Внутрішній номер закупівлі: 30302112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013448-a   
Замовник: ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
Контактна особа: Яна Рогак +380779162869 combynat.tender@gmail.com https://combynat.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 26 820.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор білий
Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 43027, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЛЕНД ГРУП"
Ціна пропозиції 26 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 18:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 761056c0f2e349948846ac34db0e2173
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-013448-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЛЕНД ГРУП"
Номер договору: 106
Сума договору: 26 820.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 106 від 01.09 ЛІЛЕНД.pdf