-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж для мотокосилки- ID: UA-2026-08-31-011553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244820
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18930000-7 - Мішки та пакети- ID: UA-2026-08-31-011543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244819
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-08-31-011538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244817
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 13369178ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244816
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стрем’янка 5-сх металева- ID: UA-2026-08-31-011540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244814
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-011522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244813
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-31-011523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244808
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура та супутнє приладдя- ID: UA-2026-08-31-011531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244807
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гілочка хризантеми- ID: UA-2026-08-31-011524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244806
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Роботи з відновлення ВРУ-110кВ пошкодж...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Роботи з відновлення ВРУ-110кВ пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-011534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244804
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівельні машини та обладнання- ID: UA-2026-08-31-011475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244803
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 43300000-6 Будівельна техніка та обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір- ID: UA-2026-08-31-011527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244801
Запорізька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909973ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування - сніданки та обіди (аутсорсинг)- ID: UA-2026-08-31-011530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244800
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРСЬКА ГІМНАЗІЯ №2 ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21739732ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний рем...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Мазепи від буд. №20 до буд. №22-А в с. Левків Житомирського району Житомирської області»
- ID: UA-2026-08-31-011529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244799
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011526-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244798
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -