-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланкова продукція- ID: UA-2026-08-31-005779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239069
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-005777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239068
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-005771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239067
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-005769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239066
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа лазерного принтера- ID: UA-2026-08-31-005774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239065
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карта до тахографа- ID: UA-2026-08-31-005760-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239061
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Перемикачі- ID: UA-2026-08-31-005767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239060
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 31214100-0 ПеремикачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивезення рідких побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-005765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239058
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-08-31-005761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239057
Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи ЄДРПОУ: 01488943ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапор, древко- ID: UA-2026-08-31-005756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239054
Березанська селищна рада ЄДРПОУ: 04376624ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-31-005758-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239052
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999023ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування димових і вентеляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-005764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239051
КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 44056885ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-08-31-005755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239050
Комунальне некомерційне підприємство "Гніванська міська лікарня" ЄДРПОУ: 41877446ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне...×-
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)
- ID: UA-2026-08-31-005759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239047
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Суміш насіння газонних трав- ID: UA-2026-08-31-005745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239043
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-