-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку повісток про виклик підозрюваних у виданні «газета «Урядовий кур'єр»- ID: UA-2026-09-02-013519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272245
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-02-013523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272244
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
антена- ID: UA-2026-09-02-013520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272243
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом про...×-
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
- ID: UA-2026-09-02-013521-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272242
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 20.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-013522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272240
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анкер 6*80- ID: UA-2026-09-02-013514-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272238
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги монтажу мережі "Інтернет"- ID: UA-2026-09-02-013515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272237
Інститут народознавства НАН України ЄДРПОУ: 03534469ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів- ID: UA-2026-09-02-013513-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272236
КП "Яблунівське" Канівської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 43324816ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різ...×-
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-02-013511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272234
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску: єврокуб- ID: UA-2026-09-02-013510-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272233
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний (код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-02-013508-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272232
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052904ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна- ID: UA-2026-09-02-013507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272231
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/трен...×-
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
- ID: UA-2026-09-02-013506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272230
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-013509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272229
Славутська гімназія № 7 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26494850ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комуна...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
- ID: UA-2026-09-02-013505-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272228
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
-