-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380...×-
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
- ID: UA-2026-08-31-008646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241926
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом захисний з сіткою і навушниками- ID: UA-2026-08-31-008653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241924
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-08-31-008644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241922
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33879077ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Букет живих квітів- ID: UA-2026-08-31-008662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241919
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби здобні, Хліб та батони- ID: UA-2026-08-31-008643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241916
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45842155ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ (бетонні опори, фонтан, буді...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ (бетонні опори, фонтан, будівля пункту управління фонтанним комплексом, декоративна споруда-музичний рояль, декоративна споруда-Бандура, що розташовано у сквері Шевченка по бульвару Шевченка в м. Лозова) за адресою: м. Лозова, Харківська область)
- ID: UA-2026-08-31-008659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241915
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (мікрофон бездротовий, мікрофон пет...×-
код ДК 021:2015: - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (мікрофон бездротовий, мікрофон петличний)
- ID: UA-2026-08-31-008661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241914
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-008636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241912
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек свіжоморожена (код 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені за ДК...×-
Риба хек свіжоморожена (код 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-008632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241911
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди Моноліт ДЗ 2,5кг тубус- ID: UA-2026-08-31-008624-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241910
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електродиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по встановленню станції знезалізнення води Барашівського ліцею Барашівсько...×-
Поточний ремонт по встановленню станції знезалізнення води Барашівського ліцею Барашівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-008627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241909
Барашівська сільська рада ЄДРПОУ: 04347628ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-008634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241908
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
забезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання...×-
забезпечення професійної адаптації: послуги з теоретичного та практичного модуля навчання водія транспортних засобів категорії "В"
- ID: UA-2026-08-31-008628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241906
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04051402ДК 021:2015: 80410000-1 Послуги різних навчальних закладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,6 мл лікарські зас...×-
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,6 мл лікарські засоби за кодом CPV за ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні, відповідний код за ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-08-31-008638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241904
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 7 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Максимецької гімназії Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-008631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241903
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -