-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008644-a
Завершена
2 000.50
UAH з ПДВ
Номер:
6662d0b942e54fddb2642f638eeebb4c
Внутрішній номер закупівлі:
30241922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008644-a
Замовник:
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33879077
-
Адреса:
63212, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Ватутіне
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Квасняк +380634932150 zakupki.mcgr@ukr.net https://mcgr.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 000.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО - ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725906
-
Контактна особа:
+380991207799
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА будинок 36
Ціна пропозиції
2 000.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f1c8567f0d742b2ba26fe0a5ad38eee
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008644-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО - ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725906
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА будинок 36
Номер договору:
050876
Сума договору:
2 000.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 667.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний