-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-007064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240350
Військова частина А0693 ЄДРПОУ: 26615169ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправлення та відновлення картриджів- ID: UA-2026-08-31-007059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240349
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ролети тканинні- ID: UA-2026-08-31-007066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240348
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з контрольного геодезичного знімання та внесення відомостей до Єдиної державної ел...×-
Послуги з контрольного геодезичного знімання та внесення відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва по об’єкту «Реконструкція котельні та КГУ в м. Кременчук Полтавської області. Влаштування систем інженерного захисту першого рівня
- ID: UA-2026-08-31-007067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240347
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа LED- ID: UA-2026-08-31-007060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240345
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 - (50410000-2) - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних,...×-
ДК 021-2015 - (50410000-2) - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-007055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240344
КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 01111055ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-007054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240343
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 22820000-4 (Бланк)- ID: UA-2026-08-31-007056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240342
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЗАЛІЩИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ " ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38044086ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт електричних мереж приміщення Центру позашкільної освіти Черняхівсько...×-
"Поточний ремонт електричних мереж приміщення Центру позашкільної освіти Черняхівської селищної ради за адресою: Житомирська область, Житомирський район, селище Черняхів, вул.Слобідська, 12"
- ID: UA-2026-08-31-007048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240339
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44124829ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проє...×-
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проєктною документацією по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди хххххх» (ДК 021: 2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-007040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240338
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустичні системи, мікрофони- ID: UA-2026-08-31-007050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240337
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36877659ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2026-08-31-007041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240336
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга знесення дерев- ID: UA-2026-08-31-007052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240334
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м.Вінниці" ЄДРПОУ: 05484362ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинне (мобільне) укриття- ID: UA-2026-08-31-007046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240332
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медично...×-
Медичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
- ID: UA-2026-08-31-007044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240330
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-