-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Первинне (мобільне) укриття
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007046-a
Завершена
9 243 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
e534dc2995b843bc819463a9253d4480
Внутрішній номер закупівлі:
30240332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007046-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маслова Наталія Олександрівна 380981676112 buhosvita2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
9 243 780.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Первинне (мобільне) укриття
(MSAE – PRO 50S)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Первинне (мобільне) укриття
(MSAE – PRO 50S)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Первинне (мобільне) укриття
(MSAE – PRO 50S)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Авангард-інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40097163
-
Контактна особа:
Бондаренко Ірина Олександрівна 380668547605
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Качалова, буд.1, кімната 4
Ціна пропозиції
9 243 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aa51ebfbef32498db56260d964d0f051
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007046-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Авангард-інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40097163
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Качалова, буд.1, кімната 4
Номер договору:
545
Сума договору:
9 243 780.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 703 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний