-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий 1/2" ручка RAFTEC, Трійник 1/2 ВВВ латунь, Футорка нікель 1/4"Вх1/...- ID: UA-2026-08-31-000079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233327
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378; Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4...×-
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378; Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4868
- ID: UA-2026-08-31-000073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233318
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спорти...×-
Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спортивного майданчика "Стронг Воркаут") в м. Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233317
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуг...×-
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
- ID: UA-2026-08-31-000071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233316
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва" ЄДРПОУ: 26189130ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх кранів та їх обладнання пожежни...×-
Перевірка та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх кранів та їх обладнання пожежними рукавами
- ID: UA-2026-08-31-000070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233315
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02010899ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь стяжний 3Т 8мх50мм(СИЛА), Ремінь стяжний 50ммх8м 2т- ID: UA-2026-08-31-000068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233314
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення періодичного медичного огляду працівників- ID: UA-2026-08-31-000067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233313
Комунальний заклад "Вітрівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Бабчинецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області" ЄДРПОУ: 44117172ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке, будівельне 5л 96-053- ID: UA-2026-08-31-000066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233312
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської об...×-
Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської області (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-000065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233311
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти- ID: UA-2026-08-31-000064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233310
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ "ПОДОЛЯНЧИК" ЄДРПОУ: 23652484ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці плетені сірі- ID: UA-2026-08-31-000063-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233309
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 18424000-7 РукавичкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської об...×-
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000062-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233308
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда - 72 шт.) -72 шт.- ID: UA-2026-08-31-000061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233307
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби спеціального призначення (мапа акрилова Херсонщини- 100 шт) - 100 шт- ID: UA-2026-08-31-000060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233306
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда -51 шт.) -51 шт.- ID: UA-2026-08-31-000059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233305
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -