-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (цемент) для проведення ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-05-000532-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303441
ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве сховище Synology DS925+- ID: UA-2026-09-05-000531-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303440
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 48820000-2 СервериПеріод уточненьдо початку періоду залишилося 13 хвилин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно- ID: UA-2026-09-05-000529-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303439
Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько ЄДРПОУ: 21163120ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (знаряддя) для проведення ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-05-000528-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303437
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-05-000527-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303436
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)- ID: UA-2026-09-05-000524-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303435
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 16:11)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий та сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-05-000523-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303433
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пульт дистанційного керування RadioMaster TX16S Mark II ELRS- ID: UA-2026-09-05-000520-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303432
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (щітка, валик) для проведення ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-05-000522-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303431
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-05-000519-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303430
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 04:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана та йогурт- ID: UA-2026-09-05-000521-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303429
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (шпаклівка) для проведення ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-05-000518-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303428
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул...×-
Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
- ID: UA-2026-09-05-000516-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303427
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване- ID: UA-2026-09-05-000515-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303426
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-05-000514-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303425
Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько ЄДРПОУ: 21163120ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -