• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 16:11)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 16:11)

252 878.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
32
хв
44
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: bdc17a7b1ada4bc3b2a1674ba29834af
Внутрішній номер закупівлі: 30303435
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000524-a   
Замовник: Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Контактна особа: Іван Немкович +380955529630 gedion7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 878.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 17:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 17:11 - 21.09.2026 16:11
Період оскарження: 05.09.2026 17:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 878.33 ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)