-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Острівна в селі Зуївці Миргородсько...×-
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Острівна в селі Зуївці Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-009727-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268514
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС 3*1,5- ID: UA-2026-09-02-009737-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268509
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук HP 250R G9- ID: UA-2026-09-02-009705-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268508
Військова частина А3438 ЄДРПОУ: 07947228ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 15:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деззасоби (Код ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція)- ID: UA-2026-09-02-009736-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268507
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Залізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-009704-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268504
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект вихрострумового дефектоскопа- ID: UA-2026-09-02-009724-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268502
ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування кухонного та теплового обладнання...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування кухонного та теплового обладнання (сушильної машини)
- ID: UA-2026-09-02-009729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-009711-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268500
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44377770ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти, овочі 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-009732-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268499
ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сири тверді, кісломолочні- ID: UA-2026-09-02-009731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268498
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер литий 1100х700 мм з проклейкою і люверсами- ID: UA-2026-09-02-009728-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268497
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-009721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268496
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошик з квітами- ID: UA-2026-09-02-009733-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268495
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд (випробування) пропанового балона об'ємом до 50л, у тому числі фарбув...- ID: UA-2026-09-02-009709-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268493
КП "Бориславтеплоенерго" ЄДРПОУ: 13809128ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проектної документації розділу Релейний захист та автоматика ( вторинні з'...×-
Коригування проектної документації розділу Релейний захист та автоматика ( вторинні з'єднання) по об'єкту "Капітальний ремонт електричної частини об'єкту інв. № 21103
- ID: UA-2026-09-02-009713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268491
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -