-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея...×-
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24100 25.6V 100Ah, 2,56 kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 23kg.)
- ID: UA-2026-09-01-006861-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253693
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя- ID: UA-2026-09-01-006851-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253692
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЄДРПОУ: 08353525ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плита, брусок- ID: UA-2026-09-01-006860-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253691
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перемекач плити (Державні кошти)- ID: UA-2026-09-01-006856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253688
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по демонтажу, пред’явленню в повірку, монтажу та налагодженню технологічних параме...×-
Послуги по демонтажу, пред’явленню в повірку, монтажу та налагодженню технологічних параметрів приладів обліку та контролю газу. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-01-006843-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253686
Червонокостянтинівський ліцей Петрівської селищної ради Олександрійський район Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249701ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадла медичні одноразові- ID: UA-2026-09-01-006844-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253684
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ЄДРПОУ: 02010787ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту службового автомобіля замовника Рено Сандеро- ID: UA-2026-09-01-006857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253680
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 04053699ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-006853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253679
Запорізький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 20508083ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Портативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумуляторо...×-
Портативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумулятором
- ID: UA-2026-09-01-006784-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253678
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 32237000-3 Портативні радіостанціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-006846-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253677
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44759962ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-01-006852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253676
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ВОЗНЕСНСЬКА" ЄДРПОУ: 41253047ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами, код ДК 021:2015-44140000-3- ID: UA-2026-09-01-006850-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253675
Комунальний заклад ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" "ПАДІЮН" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44982335ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти- ID: UA-2026-09-01-006842-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253673
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Калинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158709ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник 18 Вт, світильник 36 Вт- ID: UA-2026-09-01-006841-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253671
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)- ID: UA-2026-09-01-006840-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253670
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33683603ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-