-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (...×-
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (5806)- 2 шт, Строп CTП 3,0/3000 (5806)-2шт, Строп CTП 3,0/2500-2 шт
- ID: UA-2026-09-04-013349-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302007
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міні мийка Rarcher K5- ID: UA-2026-09-04-013348-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302006
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31210000-1 електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-04-013345-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302004
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-013346-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302003
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка глибокого проникнення 10 л; Фуга для швів 2 кг; Грунтовка (концентрат) 1л;- ID: UA-2026-09-04-013343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302001
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сковорода електрична. Плита електрична.- ID: UA-2026-09-04-013341-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302000
Середня загальноосвітня школа №1 м.Львова ЄДРПОУ: 25224864ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пісок (славутський), щебінь фракції 10-20- ID: UA-2026-09-04-013330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301999
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 18:04)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби- ID: UA-2026-09-04-013342-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301998
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-013340-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301997
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33660000-4 «Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захвор...×-
ДК 021:2015 - 33660000-4 «Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття» (Гідазепам, депратал)
- ID: UA-2026-09-04-013339-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301996
Військова частина А 7234 ЄДРПОУ: 08371339ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисна документація по об'єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів-усуне...×-
Проектно-кошторисна документація по об'єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів-усунення аварійної ситуації (покрівля) Тернопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини
- ID: UA-2026-09-04-013338-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301995
Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00704712ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам'яті- ID: UA-2026-09-04-013337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301994
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15110000-2 М'ясо ( Куряче філе)- ID: UA-2026-09-04-013335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301993
Старопочаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 21156887ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-04-013334-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301992
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 02010988ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-04-013333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301991
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -