-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель ВВГ, ШВВП- ID: UA-2026-09-04-000389-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289185
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стрічка сигнальна червоно - біла- ID: UA-2026-09-04-000388-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289184
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 44424300-1 Світловідбивні стрічкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-09-04-000386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289183
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 37127831ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-09-04-000384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289182
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994942ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини для поточного ремонту автомобіля (Патрубки та хомут)- ID: UA-2026-09-04-000380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289181
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-04-000382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289179
БЮДЖЕТНИЙ (КОМУНАЛЬНИЙ) ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43920351ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2026-09-04-000383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289177
Новоселицька міська рада ЄДРПОУ: 04062050ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-000377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289176
КОЦЮБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13736671ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло с/в "Селянське" 73% (180г) (код ДК 021:2015:15530000-2 - Вершкове масло)- ID: UA-2026-09-04-000378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289175
Летківський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227818ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до мотокоси- ID: UA-2026-09-04-000367-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289173
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04412679ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспорт...×-
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
- ID: UA-2026-09-04-000366-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289172
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392691ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для друку- ID: UA-2026-09-04-000371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289171
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЄДРПОУ: 08353525ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко ультрапастерізоване 2,5%. ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки.- ID: UA-2026-09-04-000376-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289169
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення каналізаційних колекторів- ID: UA-2026-09-04-000374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289168
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-000368-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289166
Центр соціальних служб Переяславської міської ради ЄДРПОУ: 25931308ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -