• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)

Завершена

10 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 40a7638423714d64bf7f8e2e7ee13a03
Внутрішній номер закупівлі: 30289172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000366-a   
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Олена Коваленко +380979346786 lennala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля DAEWOO LANOS, реєстраційний номер ВО 2163 АТ Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Код ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Україна, Тернопільська область, с. Кобилля Тернопільського р-ну, вул. Вишнева 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ОЛІЙНИК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 10 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 08:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 83f2fb7dff7847af945c7d2c1d80cd56
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-000366-a-a1
Постачальник: ОЛІЙНИК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 09/104
Сума договору: 10 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
ОБГ ЗБАРАЖ .pdf
pdf
ДОГОВІР РЕМОНТ АВТО ЗБАРАЖ.pdf
docx
Лист-пояснення КБВ ФОП.docx
pdf
КБВ ОЛІЙНИК.pdf