-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрофони та гучномовці- ID: UA-2026-09-04-014196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302866
ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (перець мелений, лимонна кислота, сіль, лавровий лист)- ID: UA-2026-09-04-014195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302865
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 19510000-4 Гумові вироби (рукавички латексні)- ID: UA-2026-09-04-014197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302864
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 26155214ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь фракції 0х5- ID: UA-2026-09-04-014193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302862
КВЕП "Подільськводоканал" ЄДРПОУ: 30615813ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобіля LAND ROVER DISCOVERY- ID: UA-2026-09-04-014194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302861
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поручень під раковину з двома опорами, поручень під раковину кутовий з опорою, поручень пі...×-
поручень під раковину з двома опорами, поручень під раковину кутовий з опорою, поручень під три раковини з чотирма опорами (ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
- ID: UA-2026-09-04-014191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302860
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23227427ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (губка кухонна, губка металізов., йоржик д/унітазу, стакан із ламін.карт., щітка)
- ID: UA-2026-09-04-014189-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302858
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 26155214ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони.- ID: UA-2026-09-04-014188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302857
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (сметана)- ID: UA-2026-09-04-014186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302855
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картріджа,заміна фотобарабана,заміна валу,ремонт принтера.- ID: UA-2026-09-04-014185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302854
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (сер...×-
ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (серветки, рушник, туалетний папір)
- ID: UA-2026-09-04-014184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302853
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 26155214ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори для флуоресцентної детекції та секвенування- ID: UA-2026-09-04-014183-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302852
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-04-014181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302851
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами №31 "Родинний затишок" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21430957ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок- ID: UA-2026-09-04-014182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302850
КВЕП "Подільськводоканал" ЄДРПОУ: 30615813ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироб...×-
код ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий із борошна вищого сорту (формовий) пакет 500 гр; хліб «Столичний» подовий-1000гр),
- ID: UA-2026-09-04-014180-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302849
Державна установа "Інститут Дерматології та венерології Національної Академії Медичних Наук України" ЄДРПОУ: 02012160ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -