-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобіля LAND ROVER DISCOVERY
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014194-a
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
95a201812ecb4364b2eea423c280c982
Внутрішній номер закупівлі:
30302861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014194-a
Замовник:
Військова частина А4667
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637383
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ліннік Микола Степанович 380673637786 a4667.mykola.linnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
КПП/АКПП демонтаж/монтаж
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
КПП/АКПП ремонт
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Адаптація АКПП
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кузовні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Токарні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги зварювальника
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Турбокомпресор діагностика на стенді
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ремонт турбокомпресора
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна картриджа турбокомпресора
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Турбокомпресор регулювання геометрії
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Слюсарні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Турбокомпресор д/м 3-ї складності
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Компресор кондиціонера демонтаж/монтаж
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ремонт компресора кондиціонера
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна радіатора кондиціонера
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Проведення технічного обслуговування
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заправка кондиціонера
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Демонтаж/монтаж кузова
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Профілактика гальмівних колодок (1 вісь)
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна комплекта ГРМ дизельного двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна ролика натяжного механізму
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
184 833.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 23:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
240c8370d67745e4a8f21cf33c2b1365
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-014194-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
517
Сума договору:
184 833.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
154 028.24 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
КПП/АКПП демонтаж/монтаж: 4 440.00000 UAH без ПДВ
КПП/АКПП ремонт: 35 268.00000 UAH без ПДВ
Адаптація АКПП: 3 667.00000 UAH без ПДВ
Кузовні роботи: 35 965.00000 UAH без ПДВ
Токарні роботи: 650.00000 UAH без ПДВ
Послуги зварювальника: 2 750.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор діагностика на стенді: 770.00000 UAH без ПДВ
Ремонт турбокомпресора: 10 580.00000 UAH без ПДВ
Заміна картриджа турбокомпресора: 1 845.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор регулювання геометрії: 920.00000 UAH без ПДВ
Слюсарні роботи: 750.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор д/м 3-ї складності: 2 766.00000 UAH без ПДВ
Компресор кондиціонера демонтаж/монтаж: 750.00000 UAH без ПДВ
Ремонт компресора кондиціонера: 16 252.12000 UAH без ПДВ
Заміна радіатора кондиціонера: 6 432.87000 UAH без ПДВ
Проведення технічного обслуговування: 7 193.00000 UAH без ПДВ
Заправка кондиціонера: 1 077.00000 UAH без ПДВ
Демонтаж/монтаж кузова: 4 000.00000 UAH без ПДВ
Профілактика гальмівних колодок (1 вісь): 430.00000 UAH без ПДВ
Заміна комплекта ГРМ дизельного двигуна: 11 246.00000 UAH без ПДВ
Заміна ролика натяжного механізму: 6 276.25000 UAH без ПДВ
КПП/АКПП ремонт: 35 268.00000 UAH без ПДВ
Адаптація АКПП: 3 667.00000 UAH без ПДВ
Кузовні роботи: 35 965.00000 UAH без ПДВ
Токарні роботи: 650.00000 UAH без ПДВ
Послуги зварювальника: 2 750.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор діагностика на стенді: 770.00000 UAH без ПДВ
Ремонт турбокомпресора: 10 580.00000 UAH без ПДВ
Заміна картриджа турбокомпресора: 1 845.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор регулювання геометрії: 920.00000 UAH без ПДВ
Слюсарні роботи: 750.00000 UAH без ПДВ
Турбокомпресор д/м 3-ї складності: 2 766.00000 UAH без ПДВ
Компресор кондиціонера демонтаж/монтаж: 750.00000 UAH без ПДВ
Ремонт компресора кондиціонера: 16 252.12000 UAH без ПДВ
Заміна радіатора кондиціонера: 6 432.87000 UAH без ПДВ
Проведення технічного обслуговування: 7 193.00000 UAH без ПДВ
Заправка кондиціонера: 1 077.00000 UAH без ПДВ
Демонтаж/монтаж кузова: 4 000.00000 UAH без ПДВ
Профілактика гальмівних колодок (1 вісь): 430.00000 UAH без ПДВ
Заміна комплекта ГРМ дизельного двигуна: 11 246.00000 UAH без ПДВ
Заміна ролика натяжного механізму: 6 276.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний