-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автономний дизельний обігрівач Lex LXOH8KW - 41 шт.- ID: UA-2026-09-04-013313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301978
Військова частина А4438 ЄДРПОУ: 26632393ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське вершкове фасоване 73%, 200 г- ID: UA-2026-09-04-013320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301977
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2026-09-04-013317-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301975
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Щебінь гранітний фр. 10-20мм- ID: UA-2026-09-04-013307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301973
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об’єктом: Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користу...×-
Технічний нагляд за об’єктом: Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141243 Кам’янопіль-(Київ-Чоп) км 0+370 – км 1+130, Львівської області. Коригування (Додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-04-013315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301972
ДК 021:2015: 71521000-6 Послуги з нагляду за будівельними майданчикамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту- ID: UA-2026-09-04-013314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301971
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання освітньої послуги з розширення профілю (підвищення кваліфікації) та спеціалізації...×-
Надання освітньої послуги з розширення профілю (підвищення кваліфікації) та спеціалізації фахівців з фаховою передвищою, магістрів з медсестринства з видачою документа про проходження курсів встановленого зразка щодо набуття професійних навиків з циклу медична статистика
- ID: UA-2026-09-04-013311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301970
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області" ЄДРПОУ: 08734606ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул....×-
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Драгоманова 6-А у місті Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-013310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301969
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід СІП- ID: UA-2026-09-04-013306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301968
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предметом закупівлі є придбання послуг, пов’язаних зі здійсненням технічного нагляду: Пото...×-
Предметом закупівлі є придбання послуг, пов’язаних зі здійсненням технічного нагляду: Поточний ремонт найпростішого укриття, що розташоване в підвальному приміщенні будівлі КЗК "Центральна бібліотека ім. Г.Ф.Квітки-Основ’яненка централізованої бібліотечної системи Холодногірського району м. Харкова” за адресою: м. Харків, пров. Пластичний, 8 (код ДК 021:2015: 71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт).
- ID: UA-2026-09-04-013309-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301967
Відділ культури по Холодногірському району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460591ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-04-013308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301966
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої...×-
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660
- ID: UA-2026-09-04-013301-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301965
Заклад дошкільної освіти № 44 міста Житомира ЄДРПОУ: 22057791ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна части...×-
Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
- ID: UA-2026-09-04-013304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301964
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий Код ДК 021:2015:15320000- Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-013305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301963
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сир кисломолочний 10%, Сирки солодкі 8%, фасування 1...×-
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сир кисломолочний 10%, Сирки солодкі 8%, фасування 100 г
- ID: UA-2026-09-04-013302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301962
Академічний ліцей "Європейський" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 24559947ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 17:58)
-