-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)- ID: UA-2026-08-31-004257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237550
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Щогла телескопічна алюмінієва 18м- ID: UA-2026-08-31-004249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237549
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 12:21)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-004250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237547
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-004256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237546
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідке мило- ID: UA-2026-08-31-004252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237545
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-004251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237543
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-004243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237541
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-004242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237539
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва- ID: UA-2026-08-31-004246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237538
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шило банківське, етикетка- ID: UA-2026-08-31-004245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237537
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-08-31-004247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237536
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-004240-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237535
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №25" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20289712ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт принтера- ID: UA-2026-08-31-004241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237534
ОСТРОЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 35754356ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроївЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-08-31-004239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237533
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-31-004237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237531
ВЕЛИКОДИМЕРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207996ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -