-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: "Розчистка русла р. Думниця в межах с...×-
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: "Розчистка русла р. Думниця в межах с. Зарудці Львівського району Львівської області (капітальний ремонт) "
- ID: UA-2026-09-01-010904-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257712
Офіс агломерації та розвитку громад Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43582049ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування внутрішньої мережі теплопостачання (гідравлічне випроб...×-
Послуги з технічного обслуговування внутрішньої мережі теплопостачання (гідравлічне випробування та промивання системи теплопостачання) (м. Охтирка)
- ID: UA-2026-09-01-010908-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257711
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатно...×-
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатності для відводу продуктів згорання і природної вентиляції при спалюванні газу в приміщенні за адресою м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5
- ID: UA-2026-09-01-010895-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257710
Комунальний заклад Чернівецький обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини" ЄДРПОУ: 02549799ДК 021:2015: 90915000-4 Послуги з чищення печей і димарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2026-09-01-010902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257709
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Проми...×-
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-01-010900-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257707
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм- ID: UA-2026-09-01-010892-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257700
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки...×-
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки вул. Набережна в с. Застінка Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-09-01-010886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257697
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257696
Комунальне Підприємство "Слобідсько-Кульчієвецьке" Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради ЄДРПОУ: 42339245ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, т...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі (комплект системи віддаленого керування "Вампір" для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
- ID: UA-2026-09-01-010888-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257695
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні послуги- ID: UA-2026-09-01-010885-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257694
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987014ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний друкуючий пристрій- ID: UA-2026-09-01-010878-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257693
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (євроруберойд ЕКП)- ID: UA-2026-09-01-010877-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257692
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Газ скраплений для КПП в балоні кг- ID: UA-2026-09-01-010863-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257691
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корзина ритуальна з живих квітів- ID: UA-2026-09-01-010891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257690
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403673ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню кисневого генератора MAS OXY -30- ID: UA-2026-09-01-010883-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257689
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 02005852ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -