-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010885-a
Завершена
550.00
UAH без ПДВ
Номер:
4156161c9d8c4e64a78abfea324cfa74
Внутрішній номер закупівлі:
30257694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010885-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987014
-
Адреса:
50085, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, бул. Миколи Вороного, будинок 11 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Смірнов +380564779934 kidshouse.kr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
550.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальне навчання та перевірка знань з : "Правила безпеки систем газопостачання" (НПАОП 0.00-1.76-15)
Кількість
1 людина
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
50085, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, бульвар Миколи Вороного, 11А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862203
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
415532c5e828458e8d02b5cd224ab9c3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010885-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862203
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
993
Сума договору:
550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний