-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт Volvo FH500, шасі YV2RT40AXJB876620) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
- ID: UA-2026-09-01-010794-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257610
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розп'яття до хреста- ID: UA-2026-09-01-010798-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257609
КП "Меденицьке виробниче управління житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення" ЄДРПОУ: 20789596ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-01-010797-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257608
Середня загальноосвітня школа №13 ЄДРПОУ: 22336508ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони, спагетті для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15850000...×-
Макарони, спагетті для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби)
- ID: UA-2026-09-01-010782-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257606
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вхідні двері- ID: UA-2026-09-01-010795-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257605
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Склосітка штукатурна лугостійка- ID: UA-2026-09-01-010785-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257604
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 14830000-8 СкловолокноПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України...×-
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
- ID: UA-2026-09-01-010789-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257599
Національна академія Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20001823ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кут, панель, пружина- ID: UA-2026-09-01-010783-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257596
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування під час проведення заходів для відзначення Дня підприємця...×-
Послуги з організації харчування під час проведення заходів для відзначення Дня підприємця в громаді.
- ID: UA-2026-09-01-010779-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257593
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н....×-
Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н. АН407Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-01-010780-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257590
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588642ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-01-010760-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257589
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дркована продукція: афіша, вимпели- ID: UA-2026-09-01-010777-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257588
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ " ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА " КОЛОС " ЄДРПОУ: 01290170ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-01-010748-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257587
Військова частина А7047 ЄДРПОУ: 26623750ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби, Код ДК 021:2015: 39830000-9 – Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-010773-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257586
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА БЕЗПЕКА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44309956ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-010784-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257585
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -