-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010789-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 17:00)
467 855.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
32
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9d184dc99f404e0ea4dc594bc9c21d36
Внутрішній номер закупівлі:
30257599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010789-a
Замовник:
Національна академія Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001823
-
Адреса:
03195, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Максимовича, 22
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вадим Мазур +380445277569 tender.na5@ssu.gov.ua http://www.academy.ssu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
467 855.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:10 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:10 - 17.09.2026 17:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:10 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴467 855.42 Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92