-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н. АН407Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010780-a
Завершена
37 299.84
UAH з ПДВ
Номер:
5de80a2b1788495dab98798d50e95f1d
Внутрішній номер закупівлі:
30257590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010780-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іващук Андрій Анатолійович 380665590037 a.ivashchuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
37 299.84 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з технічного обслуговування транспортного засобу Ford F-550 "Козак" р.н. АН407Е, у тому числі: ТО 10 000 км.: - Заміна мастила моторного; - Заміна фільтру масляного; - Заміна фільтру повітряного; - Заміна фільтру паливного; - Діагностика; - Інші супутні послуги та матеріали згідно регламенту.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 13.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО-ІМПУЛЬС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36532366
-
Контактна особа:
Улізко Костянтин Георгійович 380567479009
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, Шосе Київське, 44
Ціна пропозиції
37 299.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
161a26045d0e4203aa4dc21c8c5de4de
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010780-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО-ІМПУЛЬС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36532366
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, Шосе Київське, 44
Номер договору:
92
Сума договору:
37 299.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
31 083.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 05.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний