-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA...×-
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-012046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245323
КП "Київтранспарксервіс" ЄДРПОУ: 35210739ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
товар- ID: UA-2026-08-31-011800-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245322
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережевий фотоелектричний інвертор- ID: UA-2026-08-31-012045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245321
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
товар- ID: UA-2026-08-31-011926-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245320
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-012036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245319
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги...×-
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-012037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245317
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20560971ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245316
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-012041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245315
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Дитяча стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01992340ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зажим для тросів DIN 741 №19 для тросу ф 2*20 мм- ID: UA-2026-08-31-012027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245313
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування ОСЦПВВНТЗ- ID: UA-2026-08-31-012040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245312
ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЄДРПОУ: 44611173ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувал...×-
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 21 вересня по 06 жовтня 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-012043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245311
ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-012034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245309
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водовідведення- ID: UA-2026-08-31-012033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245308
Головне управління статистики у Вінницькій області ЄДРПОУ: 02359395ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл " Вчитель",тумба ПКТ-11.- ID: UA-2026-08-31-012030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245307
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний,рушнички паперові (ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хуст...×-
Папір туалетний,рушнички паперові (ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки)
- ID: UA-2026-08-31-012029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245305
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -