-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкарська фарба- ID: UA-2026-09-03-014911-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288246
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (какао) ЄЗС ДК 021:2015:15840000-8 какао- ID: UA-2026-09-03-014909-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288244
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:202...×-
Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024 НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Напрямний провідник (НК 024:2023: 46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування; код НК 031:2024: U0601 УРОЛОГІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ ДРОТИ, ГІДРОФІЛЬНІ), Кожух доступу в сечовід з аспіраційним каналом (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри)
- ID: UA-2026-09-03-014908-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288243
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів та кортів- ID: UA-2026-09-03-014907-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288242
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 32553644ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-014905-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288241
ДНЗ "ЗГУРІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02544626ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-03-014904-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288240
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» під...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт.Губарсева СС, Павліченко О.М.), у кількості 7.82 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-014902-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288239
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння соняшника- ID: UA-2026-09-03-014903-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288238
ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-014901-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288237
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зуклопентиксол розчин для ін'єкцій 200 мг/мл по 1 мл, Арипіпразол, таблетки, по 15 мг...×-
Зуклопентиксол розчин для ін'єкцій 200 мг/мл по 1 мл, Арипіпразол, таблетки, по 15 мг, Оланзапін, таблетки, по 10 мг, Вальпроєва кислота, таблетки, по 300 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 200 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 100 мл, Рисперидон, таблетки, по 4 мг
- ID: UA-2026-09-03-014899-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288236
ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне (ДК 021:2015 - 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до ни...×-
Крісло офісне (ДК 021:2015 - 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-03-014900-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288235
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Медичний центр Феодосіївської сільської ради» Обухівського району Київської області ЄДРПОУ: 44967343ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електропила- ID: UA-2026-09-03-014896-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288234
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 15W40 для заміни у шкільному автобусі- ID: UA-2026-09-03-014898-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288233
Заклад загальної середньої освіти "Великоклецьківська гімназія" Корецької міської ради ЄДРПОУ: 24175709ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао ТМ "Марія"- ID: UA-2026-09-03-014897-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288232
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення технічної документації та внесення даних технічної інвентаризації д...×-
Послуга з виготовлення технічної документації та внесення даних технічної інвентаризації до ЄДЕССБ, на об’єкт нерухомого майна Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району, Харківської області" який розташований за адресою: Харківська область, Ізюмський район, с. Липчанівка, буд.48
- ID: UA-2026-09-03-014895-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288231
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -