-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт.Губарсева СС, Павліченко О.М.), у кількості 7.82 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014902-a
Активна
4 160.66
UAH без ПДВ
Номер:
66e5a8051b5941708f7e63d593211558
Внутрішній номер закупівлі:
30288239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014902-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 160.66 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт.Губарсева СС, Павліченко О.М.), у кількості 7.82 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Лебедь Юлія Борисівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084611722
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. В. Порика 31, кв. 120
Ціна пропозиції
4 160.66 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 20:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0f249a46876e44159a438e72fecc31f8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014902-a-a1
Постачальник:
Лебедь Юлія Борисівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084611722
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. В. Порика 31, кв. 120
Номер договору:
1793-1254д-25
Сума договору:
4 160.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації