-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024 НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Напрямний провідник (НК 024:2023: 46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування; код НК 031:2024: U0601 УРОЛОГІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ ДРОТИ, ГІДРОФІЛЬНІ), Кожух доступу в сечовід з аспіраційним каналом (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014908-a
Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначається без урахування податку на додану вартість
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
01982749
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴247 448.60 Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024: НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Сечовідний стент (НК 024:2023 58005 Стент сечовідний полімерний, НК 031:2024 НК 031:2024: U020302 - Сечовідні стенти з петлею на обох кінцях), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Ендоскопічний кошик (НК 024:2023 44333 Кошик для видалення каменів із сечового міхура одноразового використання НК 031:2024 U090101 КОРЗИНИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КАМЕНІВ ІЗ СЕЧОВОГО МІХУРА), Напрямний провідник (НК 024:2023: 46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування; код НК 031:2024: U0601 УРОЛОГІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ ДРОТИ, ГІДРОФІЛЬНІ), Кожух доступу в сечовід з аспіраційним каналом (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри), Кожух доступу в сечовід (НК 024:2023 11265 Уретральний розширювач, НК 031:2024 U03010201 Розширювачі уретри)