-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перець чорний мелений, Ванільний цукор- ID: UA-2026-09-03-000136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273573
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410427ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оприскувач ручний- ID: UA-2026-09-03-000122-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273559
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 44148855ДК 021:2015: 16400000-9 Обприскувальні апарати для використання у сільському господарстві та рослинництвіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та вет...×-
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
- ID: UA-2026-09-03-000121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273558
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38312395ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:41)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оплата інформаційно-консультаційних послуг в сфері інформатизації- ID: UA-2026-09-03-000120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273557
Фінансовий відділ Криворізької сільської ради ЄДРПОУ: 44145938ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
єврорубероїд (Sweetondale Технопласт ЕКП 5,5 сланець сірий (10 м.)- ID: UA-2026-09-03-000119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273556
Дніпровський державний технічний університет ЄДРПОУ: 02070737ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7016 сірий мат 0,45мм Лист гладкий 1,25*2,00м- ID: UA-2026-09-03-000118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273555
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лійка для душу- ID: UA-2026-09-03-000117-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273554
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 44148855ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: крупа манна- ID: UA-2026-09-03-000116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273553
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (Перезарядка вогне...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (Перезарядка вогнегасників (18 шт.))
- ID: UA-2026-09-03-000115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273552
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРШИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38469862ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка дерев'яна стругана 60х40мм/1,50м Рейка дерев'яна стругана 60х40х/2,00м Р...×-
Рейка дерев'яна стругана 60х40мм/1,50м Рейка дерев'яна стругана 60х40х/2,00м Рейка дерев'яна стругана 50*50мм/2,50м
- ID: UA-2026-09-03-000114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273551
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник електричної енергії- ID: UA-2026-09-03-000113-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273550
Комунальне підприємство "Титан" ЄДРПОУ: 19268685ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: макарони- ID: UA-2026-09-03-000112-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273549
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: цукор- ID: UA-2026-09-03-000111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273548
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: борошно пшеничне, крупа Булгур, рис круглий, крупа кукурудзяна, крупа...×-
Продукти харчування: борошно пшеничне, крупа Булгур, рис круглий, крупа кукурудзяна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа пшоно
- ID: UA-2026-09-03-000109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273547
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біозахист імпергнат для деревини AQUAGRUNT BAYRIS 1л- ID: UA-2026-09-03-000110-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273546
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -