-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб селянський новий на...×-
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб селянський новий нар. уп. 07,кг, Хліб Бердичівський под. н-ка уп в/с 0,65)
- ID: UA-2026-08-31-004364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237661
САЛЬНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ УЛАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43306032ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт короба для димовідведення з котельні Зірненського ліцею Березнівської місь...×-
Поточний ремонт короба для димовідведення з котельні Зірненського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-004365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237658
Зірненський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22578129ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплект мультимедійного обладнання- ID: UA-2026-08-31-004366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237656
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради) )
- ID: UA-2026-08-31-004362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237653
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради ЄДРПОУ: 44092294ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі- ID: UA-2026-08-31-004350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237649
КУШНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22100096ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Фармадипін)- ID: UA-2026-08-31-004352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237648
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" м. Кременчука ЄДРПОУ: 38742830ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-08-31-004356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237646
Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227787ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-004348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237644
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піщано-гравійна суміш, пісок, відсів- ID: UA-2026-08-31-004345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237642
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44231052ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усного перекладу- ID: UA-2026-08-31-004354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237640
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари (замок врізний, ручка дверна, серцевина(циліндр) до замка)- ID: UA-2026-08-31-004346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237639
Комунальний заклад "Берегівський професійний ліцей сфери послуг" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 25445170ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги слюсаря АВР, послуги електрогазозварника- ID: UA-2026-08-31-004343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237638
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
батареї для централізованого опалення та комплектуючі для них- ID: UA-2026-08-31-004344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237637
ДК 021:2015: 39715210-2 Обладнання для центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор MSI PRO MP242 E14C у кількості 5 (п'ять) штук; Монітор Prologix Gaming 24.5&q...×-
Монітор MSI PRO MP242 E14C у кількості 5 (п'ять) штук; Монітор Prologix Gaming 24.5" G2525HU IPS Black 200Hz у кількості 4 (чотири) штуки; USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/64GB) у кількості 18 (вісімнадцять) штук;
- ID: UA-2026-08-31-004338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237636
Військова частина А4706 ЄДРПОУ: 26632878ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошики квітів, живі квіти, букети- ID: UA-2026-08-31-004327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237635
Відділ з питань культури Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44080127ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -