-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярський набір- ID: UA-2026-08-31-005630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238923
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (картопля, крупа горохова, крупа сочевиця, квасоля біла)- ID: UA-2026-08-31-005614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238920
Кременчуцька гімназія № 16 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 23554037ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-005621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238918
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
авторський нагляд- ID: UA-2026-08-31-005619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238917
КЗ Комунальний заклад культури Львівської обласної ради культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв» ЄДРПОУ: 23958316ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31520000-7 (Світильники та освітлювальна арматура (електричні лампочки))- ID: UA-2026-08-31-005626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238915
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди "Моноліт".- ID: UA-2026-08-31-005628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238914
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-08-31-005624-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238912
Регіональний центр професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області ЄДРПОУ: 05476032ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги прочищення каналізаційної мережі для потреб Фастівського міськрайонного суду Київс...×-
Послуги прочищення каналізаційної мережі для потреб Фастівського міськрайонного суду Київської області
- ID: UA-2026-08-31-005617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238911
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач, Знежирювач для фарби Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля"...×-
Розріджувач, Знежирювач для фарби Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-005627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238910
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового покриття даху на адмінбудівлі з клубом за адресою: с.Вільхівка, вул....×-
Послуги з тимчасового покриття даху на адмінбудівлі з клубом за адресою: с.Вільхівка, вул.Центральна, 26а, Хустського району, Закарпатської області
- ID: UA-2026-08-31-005615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238909
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги соліста- ID: UA-2026-08-31-005622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238908
Хмельницька обласна філармонія ЄДРПОУ: 02225890ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів та вентиляційних установок (Технічне обс...×-
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів та вентиляційних установок (Технічне обслуговування систем вентиляції до 1000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 1050 до 4000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 4100 до 10000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування систем вентиляції від 10000 до 27000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування компресорно-конденсаторних блоків, Технічне обслуговування шаф автоматики, Технічне обслуговування тепло-повітряних завіс, Технічне обслуговування систем кондиціонерів 5-10 кВт)
- ID: UA-2026-08-31-005616-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238907
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» ЄДРПОУ: 02220881ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шланги- ID: UA-2026-08-31-005611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238904
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в/е Флора інтер’єр Latex 14 кг.; Пігментний концентрат колор мікс бежевий; Емаль кор...×-
Фарба в/е Флора інтер’єр Latex 14 кг.; Пігментний концентрат колор мікс бежевий; Емаль корабельна ПФ-115 біла 2.8 кг.
- ID: UA-2026-08-31-005610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238903
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення систем...×-
Послуги по забезпеченню участі працівників в вебінарі за темою: "Удосконалення системи ціноутворення у будівництві. Кошторисні норми та нормативи. Настанови. Зміни до Настанов. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи. Визначення вартості об'єкту будівництва, проектних, вишукувальних робіт та обстеження. Зміни. Перевірка кошторисної документації. Проектна документація. Експертиза проектів будівництва. Реалізація інновацій в програмних комплексах "АВК-5" та "АС-4". Електронна система у будівництві"
- ID: UA-2026-08-31-005603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238900
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-