-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234- ID: UA-2026-09-05-000016-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302936
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Метилпреднізолон (Methylprednisolone))- ID: UA-2026-09-05-000015-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302935
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний "Обухів"- ID: UA-2026-09-05-000014-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302934
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-05-000013-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302933
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Амікацин (Amikacin))- ID: UA-2026-09-05-000012-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра гофрована сантех. d=50 мм (Туреччина)- ID: UA-2026-09-05-000011-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302931
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення ек...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення експертизи по проекту: «Капітальний ремонт будівлі «Корпус №2 (будівля лікарні з поліклінічним відділенням)» Комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради (зовнішньої вхідної групи «Центру психічного здоров’я») за адресою: вул. Степанська, 52А, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області» Коригування.
- ID: UA-2026-09-05-000010-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302930
Комунальне некомерційне підприємство "Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037- ID: UA-2026-09-05-000009-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302929
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Білизна "Мілам" 1л., Засіб Сантрі-Мілан (гель) 1л.- ID: UA-2026-09-05-000008-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302928
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення ек...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення експертизи по проекту: «Капітальний ремонт будівлі «Корпус №1 (будівля лікарні з харчоблоком)» Комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради (частини другого поверху – кабінету фізичної терапії) за адресою: вул. Степанська, 52А, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області» Коригування.
- ID: UA-2026-09-05-000007-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302927
Комунальне некомерційне підприємство "Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами- ID: UA-2026-09-05-000006-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302926
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна ELF Evolutson 900 SXR 5W30 5л., Олива моторна Кама Ойл 10W40 (1л), Олива тра...×-
Олива моторна ELF Evolutson 900 SXR 5W30 5л., Олива моторна Кама Ойл 10W40 (1л), Олива трансміс. ВАМП НІГРОЛ 1л., Мастило універсальне WD-40 200мл.
- ID: UA-2026-09-05-000005-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302925
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення ек...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення експертизи по проекту: «Капітальний ремонт будівлі «Корпус №1 (будівля лікарні з харчоблоком)» Комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради (частини відділення реабілітації на другому поверсі) за адресою: вул. Степанська, 52А, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області» Коригування.
- ID: UA-2026-09-05-000004-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302924
Комунальне некомерційне підприємство "Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-05-000001-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302923
ЯБЛУНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556171ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033- ID: UA-2026-09-05-000003-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302922
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-