-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби фармацевтичні- ID: UA-2026-09-02-012757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271533
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Тестер акумуляторних батарей FOXSUR FBT-200 12V/24V 3-200Ah червоний- ID: UA-2026-09-02-012758-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271532
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адре...×-
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адресою: просп.Оболонський, 16-Б (п.3, Рег.31488 ) в Оболонському районі м. Києва, код ДК 021:2015 – 50710000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель.
- ID: UA-2026-09-02-012761-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271528
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка згідно коду ДК 021:2015 31220000-4 - Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-012762-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271527
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-02-012754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271525
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт колісних транспортних засобів (КТЗ)- ID: UA-2026-09-02-012581-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271520
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПК-моноблок Artline Home G41 (G41v29Win)- ID: UA-2026-09-02-012746-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271519
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44304350ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)- ID: UA-2026-09-02-012737-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271516
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро 5- ID: UA-2026-09-02-012748-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271515
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41209595ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз; гофра для унітаза; п’єдестал білий- ID: UA-2026-09-02-012744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271513
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з ула...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з улаштування навісу вхідної групи будівлі)
- ID: UA-2026-09-02-012747-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271512
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна (Табличка з назвою закладу 50х60см. ПВХ 3мм, накле...×-
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна (Табличка з назвою закладу 50х60см. ПВХ 3мм, наклейка оракал)
- ID: UA-2026-09-02-012743-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271510
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку та розміщенню соціальної реклами, а саме інформація про загиблих військови...×-
Послуги з друку та розміщенню соціальної реклами, а саме інформація про загиблих військових для розміщення на алеї пошани
- ID: UA-2026-09-02-012741-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271509
ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-09-02-012742-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271506
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Індивідуальний навчальний план магістр (22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журна...×-
Індивідуальний навчальний план магістр (22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали)
- ID: UA-2026-09-02-012732-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271505
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -