-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Пре...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-013591-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272311
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 33408716ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 65- ID: UA-2026-09-02-013589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272310
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2026-09-02-013586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272308
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV)31430000-9 - Електричні акумулятори ( Акумулятор VARTA 6CT-95)- ID: UA-2026-09-02-013587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272307
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари, код за ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (301927...×-
канцтовари, код за ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (30192700-8 Канцелярські товари)
- ID: UA-2026-09-02-013584-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272306
ЦЕНТР СІМ'Ї ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 33054613ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ворота відкатні з автоматикою та хвіртка- ID: UA-2026-09-02-013582-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272305
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль- ID: UA-2026-09-02-013585-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272303
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку.- ID: UA-2026-09-02-013581-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272302
ЗАЗИМСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "АКАДЕМІЯ УСПІХУ" ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300648ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-013579-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272300
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-02-013578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272298
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-02-013576-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272297
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб д/чищення унітазу- ID: UA-2026-09-02-013577-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272296
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВООДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НОВООДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38412224ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автонавантажувач вилочний- ID: UA-2026-09-02-013573-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272295
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 42415100-9 АвтонавантажувачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління зміш...×-
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління змішаними, роздільно зібраними, що включає операції із їх збирання, перевезення та видалення)
- ID: UA-2026-09-02-013575-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272294
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали(журнали 1-4 класи)- ID: UA-2026-09-02-013574-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272293
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -