-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок X-Solix 70 мм- ID: UA-2026-08-31-012965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246140
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ре...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт підвального приміщення в частині укладання лінолеуму на підлогу в приміщенні укриття ліцею «Сузір’я» за адресою: Київська обл. Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Кургузова, 15» за кодом ДК 021:2015:71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-08-31-012960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246139
ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13737082ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-012959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246137
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Від мрії до мети» (авт. Цариніна С. П.) у кількості 0.73 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-012957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246133
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років- ID: UA-2026-08-31-012955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246132
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 22" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 34017621ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 1 клас (у 9-ти частинах) (авт. Пономарьова К.І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246131
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Надіївського ліцею- ID: UA-2026-08-31-012954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246130
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ганчірка для посуду- ID: UA-2026-08-31-012951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246127
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-08-31-012946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246126
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246125
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, т...×-
Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий
- ID: UA-2026-08-31-012943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246124
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246123
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 44420000-0 Будівельні товари (Пакля ущільнююча, пакля)- ID: UA-2026-08-31-012942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246122
Комунальне підприємство "Медичне об′єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Географія» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 8 клас (8 частин) (авт. Гільберг Т.Г., Довгань АЛ., Савчук І.Г.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246121
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246120
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-