-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЕНЗИН А-95 Євро 5 (в талонах)- ID: UA-2026-09-03-013985-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287339
Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02741427ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки свинна, охолоджена- ID: UA-2026-09-03-013976-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287337
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-03-013979-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287334
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-013981-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287333
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "BEKTOP''-ГІМНАЗІЯ № 18 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22208072ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-09-03-013971-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287332
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05523688ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-03-013982-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287330
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з електробезпеки (4 і 5 групи допуску) код ДК 021:2015: 80510000-2 Посл...×-
Послуги з навчання з електробезпеки (4 і 5 групи допуску) код ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-03-013977-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287328
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита стельова- ID: UA-2026-09-03-013973-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287326
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабель волоконно-оптичний ОКП(с1,0)ЛТ-12, Кабель волоконно-оптичний ОКП(с1,0)ЛТ-24- ID: UA-2026-09-03-013968-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287325
Військова частина А0665 ЄДРПОУ: 08327157ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивезення твердих побутових відходів з території ЦПМСД за серпень 2026р.- ID: UA-2026-09-03-013967-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287324
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини (Пандус пороговий 500х130х40 мм)- ID: UA-2026-09-03-013970-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287323
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-013965-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287322
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» ЄДРПОУ: 01998147ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі. ДК 021:2015-03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-03-013962-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287321
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА КРАСИЦЬКОГО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23563295ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картріджі для фільтрування води згідно Специфікації, що додається. Код ДК 021:2015:4291000...×-
Картріджі для фільтрування води згідно Специфікації, що додається. Код ДК 021:2015:42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-03-013969-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287320
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ст. №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039922ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobi...×-
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-03-013960-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287319
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-