-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЕНЗИН А-95 Євро 5 (в талонах)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013985-a
Завершена
128 495.00
UAH з ПДВ
Номер:
a51e482fc62f409180200de02b86eec6
Внутрішній номер закупівлі:
30287339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013985-a
Замовник:
Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02741427
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, Вулиця БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ісайченко Олена Миколаївна 380999691634 isaichenko2706@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
128 495.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БЕНЗИН А-95 Євро 5 (в талонах)
Кількість
1550 літр
Період постачання
20.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, Вулиця БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43699122
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, б.Приймаченко Марії, будинок 1/27, офіс 404
Ціна пропозиції
128 495.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
022cc3bcd7e848a8b9e9faebf3cbe127
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013985-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43699122
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, б.Приймаченко Марії, будинок 1/27, офіс 404
Номер договору:
УПЦ-2743
Сума договору:
128 495.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
107 079.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний