-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водовідведення (код ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведен...×-
послуги з централізованого водовідведення (код ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод»)
- ID: UA-2026-08-31-009075-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242356
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної...×-
Послуги з розподілу електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії. Код згідно з ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-009084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242353
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" ЄДРПОУ: 38331800ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту козлових кранів- ID: UA-2026-08-31-009082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242352
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лебідка ручна- ID: UA-2026-08-31-009086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242350
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42910000-8 по ДК 021:2015 – Апарати для дистилювання, фільтрування чи рект...×-
Товар - код CPV 42910000-8 по ДК 021:2015 – Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Системи очищення води: лот 1 – код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Система зворотного осмосу); лот 2 - код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Установка водопідготовки з автоматичним розливом)). РПЗ - 9.291
- ID: UA-2026-08-31-009072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242348
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічного обстеження нерухомого майна (комплексу будівель), розташов...×-
Послуги з проведення технічного обстеження нерухомого майна (комплексу будівель), розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Синьоводська, 247
- ID: UA-2026-08-31-009074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242347
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Створення інформаційної продукції до Підготовчих заходів до свята «День Міста»- ID: UA-2026-08-31-009073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242343
Управління культури і туризму Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 05458494ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповід...×-
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина (деревина дров’яна II та/або III групи для непромислового використання))
- ID: UA-2026-08-31-009039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242341
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 05391005ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електроди 2,5 кг- ID: UA-2026-08-31-009065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242339
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережев...×-
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)
- ID: UA-2026-08-31-009062-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242337
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило господарське " Венец-Л"- ID: UA-2026-08-31-009061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242335
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-08-31-009067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242334
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гаря...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-009060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242333
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вказівник 1*1,5 для будинку культури с. Чагор Чагорської територіальної громади- ID: UA-2026-08-31-009041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242332
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418498ДК 021:2015: 44423400-5 Вказівники та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-009058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242330
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40202143ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -