-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-011369-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258173
Комунальний заклад Вишгородської міської ради "Вишгородський міжшкільний ресурсний центр" ЄДРПОУ: 19414299ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг):Закерничанська гімназія Перегінської селищної ради
- ID: UA-2026-09-01-011368-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258172
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги...×-
ДК 021:2015 – 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги – Інформаційні послуги та виготовлення інформаційної продукції (виготовлення інформаційних сюжетів, в т ч. проведення знімальних робіт, монтажно – тонувальні роботи, операторсько – звукові режисерські експлікації, написання титрів, архівування відеоматеріалів, запис на електронних носіях) про життя мешканців Івано – Франківської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-01-011367-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258171
ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятор 66000 mAh 6S- ID: UA-2026-09-01-011355-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258168
Військова частина А7032 ЄДРПОУ: 26622816ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники та лампи- ID: UA-2026-09-01-011363-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258167
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАШ ДІМ БЕРЕЗНЯКИ" ЄДРПОУ: 38730076ДК 021:2015: 31500000-1 Освітлювальне обладнання та електричні лампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для облаштування медіа-центру- ID: UA-2026-09-01-011364-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258166
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери DJI Matrice 4Т- ID: UA-2026-09-01-011351-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258163
Військова частина А 4349 ЄДРПОУ: 26632387ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Сержанта Волкова в м. Черкаси (додаткові послуги) (ДК 021:2015 (CPV)...×-
Поточний ремонт вул. Сержанта Волкова в м. Черкаси (додаткові послуги) (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-01-011358-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258161
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, крупа кукурудзяна, крупа вівсяна, крупа гречана, крупа перлова, крупа п...×-
Борошно пшеничне, крупа кукурудзяна, крупа вівсяна, крупа гречана, крупа перлова, крупа пшенична, крупа ячмінна, крупа пшоняна, рис довгий
- ID: UA-2026-09-01-011357-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258160
Заклад дошкільної освіти № 52 міста Житомира ЄДРПОУ: 20415708ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації: ТУ "ПЕДІАТРІЯ"...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації: ТУ "ПЕДІАТРІЯ" (Сестра медична/брат медичний закладу освіти)
- ID: UA-2026-09-01-011359-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258159
Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 25658410ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії у житловому фонді): протиаварійні роботи житл...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії у житловому фонді): протиаварійні роботи житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Владислава Бувалкіна, 46
- ID: UA-2026-09-01-011354-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258158
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання- ID: UA-2026-09-01-011360-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258157
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4599 ЄДРПОУ: 26631904ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка першої медичної допомоги Універсальна- ID: UA-2026-09-01-011353-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258156
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-доро...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
- ID: UA-2026-09-01-011352-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258155
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення- ID: UA-2026-09-01-011350-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258154
Коломийський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Коломийської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 37756114ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -