• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг):Закерничанська гімназія Перегінської селищної ради

Завершена

44 940.00 UAH без ПДВ
Номер: 3dcc0a95ee1145e38562e0e697d0048f
Внутрішній номер закупівлі: 30258172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011368-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Пилипів Юлія Михайлівна 380980973022 uliyapu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 44 940.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг):Закерничанська гімназія Перегінської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 11.09.2026
Місце постачання 77665, Україна, Івано-Франківська область, Закерничне, вул.Шевченка, 34а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Країло Анатолій Юрійович
Ціна пропозиції 44 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 25b333cf881c4988a11365f04bfb3c7a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011368-a-a1
Постачальник: ФОП Країло Анатолій Юрійович
Номер договору: 249
Сума договору: 44 940.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №249 від 31.08.2026.pdf