-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для облаштування медіа-центру
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011364-a
Завершена
42 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
6014fd78db454c51b355a6e1f49c771d
Внутрішній номер закупівлі:
30258166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011364-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер закупівлі: UA-2026-08-10-011702-a
Очікувана вартість:
42 900.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акустичний острів
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Комплект тросикових підвісів
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІЗОФОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45075715
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул. Куренівська, буд. 18, офіс 1А. Інформація про КБВ: МАКСИМЕНКО АРТЕМ ВІТАЛІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 04074, місто Київ, вул. Вишгородська, будинок 29/1, квартира 23. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
42 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2797b65ea75b4eab87028c2aa7cb4d30
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011364-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ІЗОФОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45075715
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул. Куренівська, буд. 18, офіс 1А. Інформація про КБВ: МАКСИМЕНКО АРТЕМ ВІТАЛІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 04074, місто Київ, вул. Вишгородська, будинок 29/1, квартира 23. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
ВТзО-26121
Сума договору:
42 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
35 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний