-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Варасько...×-
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
- ID: UA-2026-09-02-013533-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272258
Вараський ліцей №3 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33351471ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-02-013529-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272256
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-09-02-013532-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272254
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-013531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272253
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОЛОМИЙСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1 ІМЕНІ АНАТОЛІЯ КОС-АНАТОЛЬСЬКОГО" ЄДРПОУ: 23924592ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 63- ID: UA-2026-09-02-013530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272252
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державног...×-
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2026-09-02-013528-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272251
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-013526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272249
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби ме...×-
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
- ID: UA-2026-09-02-013518-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272246
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03190277ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку повісток про виклик підозрюваних у виданні «газета «Урядовий кур'єр»- ID: UA-2026-09-02-013519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272245
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-02-013523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272244
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
антена- ID: UA-2026-09-02-013520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272243
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом про...×-
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
- ID: UA-2026-09-02-013521-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272242
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 20.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Емаль, Грунт-емаль, Фарба, Аерозоль, Укр.ВДВА)
- ID: UA-2026-09-02-013517-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272241
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-013522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272240
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай Код ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-013516-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272239
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -