-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Груші свіжі, Цибуля...×-
Банани свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Груші свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-02-014198-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272922
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ВОЛЕЗАДЕРЕВАЦЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ЄДРПОУ: 22390504ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією...×-
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування
- ID: UA-2026-09-02-014200-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272921
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02142342ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння соняшника- ID: UA-2026-09-02-014197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272920
ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виро...×-
код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-09-02-014196-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272919
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чай чорний в індивідуальній упаковці, без ароматизатора- ID: UA-2026-09-02-014192-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272916
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ЄДРПОУ: 03565688ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Силікон уніварсальний- ID: UA-2026-09-02-014191-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272915
ДК 021:2015: 24590000-6 Силікони у первинній форміЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних зас...- ID: UA-2026-09-02-014190-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272914
Володимирська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00692446ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень ПЗ "М.Е.Doc"- ID: UA-2026-09-02-014185-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272911
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38373547ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерний артилерійський полігон- ID: UA-2026-09-02-014186-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272910
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-02-014184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272909
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015: 15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-02-014183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272908
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги служби технічної підтримки програмних продуктів KBS- ID: UA-2026-09-02-014182-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272907
ЧОРНОМОРСЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ ЄДРПОУ: 40817318ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банери- ID: UA-2026-09-02-014181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272906
Корольовський академічний ліцей міста Житомира ЄДРПОУ: 46404087ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у короткостроковому семінарі "Практичний путівник змін - 2026: якбез помилок...×-
Послуги у короткостроковому семінарі "Практичний путівник змін - 2026: якбез помилок вести бухгалтерський, податковий, кадровий та військовий облік" (код ДК 021:2015 - 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-02-014179-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272904
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-014178-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272903
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -